+90 (212) 481 02 91 | hasan_keskin@hsnbilisim.com

Hakkımızda

Hakkımızda

HSN BİLİŞİM, 1990 yılında başladığı bilişim dünyasında ki yolculuğuna, son 10 yıldır; Türkiye'nin en köklü geçmişe sahip bağımsız yazılım üreticisi olan NEBİM YAZILIM’ın yetkili satıcılığını yaparak devam etmektedir.

Perakende, toptan satış ve üretim sektörleri için; optimize edilmiş ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) ve mağazacılık yazılımlarının yanı sıra özellikle hazır giyim, konfeksiyon, ayakkabı, büyük mağazacılık, ev tekstili, halı, mobilya, züccaciye, optik, kozmetik, aksesuar ve diğer perakende sektörlerinde uzmanlaşmış durumdayız.

Hsn Bilişim olarak, Nebim yazılımları sayesinde hizmet verdiğimiz firmaların kaynaklarını en etkin şekilde kullanmalarını sağlayarak iş süreçlerini verimli yönetmelerine yardımcı oluyoruz.

Türkiye genelinde ve yurt dışında 65+ çözüm ortağı ile birlikte; Nebim V3'ü kullanan ve aynı zamanda 40+ ülkede, 16 dilde, 500+ yurt dışı mağazasında satış ve stok operasyonlarını Nebim V3 ile yöneten 3.000'den ve toplamda 10.000'den fazla firmaya hizmet vererek; hazır giyim, ayakkabı, zincir mağazalar, çok katlı mağazalar ve optik yazılımlarında Türkiye'nin lideri konumunda olmaya devam eden NEBİM ailesi için de yer almaktan gurur duyuyoruz.

Misyonumuz

Firma politikalarımız doğrultusunda odaklanmaya karar verdiğimiz ürünler ve hedef pazarlarına ilişkin gerek kamu, gerekse özel sektör kurum ve kuruluşların ihtiyaç ve beklentilerini araştırma / geliştirme faaliyetlerimiz kapsamında analiz ederek, ülke ekonomisine ve ulusal çıkarlarımıza katma değer sağlayacak projelere; Firmamız ile uzun soluklu, yenilikçi ve rakiplerine karşı rekabeti ilke edinmiş iş-ortaklarımız ile birlikte ortak imza atmaktır.

Vizyonumuz

Küçük, orta ve büyük ölçekteki kurum ve kuruluşların, araştırma / geliştirmeye dayalı çözümlerimizi ve uzmanlığımızı etkili bir biçimde kullanarak, BT yazılım sektöründe öncelikle tercih edilen ulusal ve uluslararası lider bir Firma olmayı hedeflemekteyiz.

Kalite Politikamız

Sunduğumuz tüm ürün, hizmet ve çözümlerde iş-ortaklarımızın kullanım amaçlarına en uygun ve en yüksek memnuniyeti, en iyi fiyatlar ile sunmak adına gerçekleştirdiğimiz faaliyetleri, tüm çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile uyum içerisinde yürütmek, sahip olduğumuz sistemi sürekli geliştirmek.