+90 (212) 481 02 91 | hasan_keskin@hsnbilisim.com

Çok Uluslu Operasyon Desteği

Yurtdışı operasyonlarınızı farklı ülkelerdeki yerel mali satış sistemleri yerel muhasebe çözümleri ile entegre ederek, yerel para birimi ve yerel dil desteği ile yönetin.

Yurtdışındaki bağlı şirketlerinizi ve satış noktalarınızı on-line olarak kendi sisteminiz üzerinde takip edebilirsiniz.

Her bir yurtdışı satış noktanızdaki kullanıcıların programı İtalyanca, Makedonca, İspanyolca, Romence, Rusça, Arapça, Almanca, Lehçe, Çince, Fransızca, İngilizce ve Azerice gibi bulundukları ülkenin yerel dilinde kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

Kullanıcıların arayüz dışında tüm verileri farklı dillerde kullanmasını sağlayabilirsiniz. Örneğin; Türkçe kodlanan ve ismi ELBİSE olan ürünün "Diğer Dildeki Karşılıkları" bölümünü kullanarak farklı dillerdeki karşılıklarını girebilirsiniz bu sayede ELBİSE isimli ürünü İspanyadaki bir kullanıcı İspanyolcasını görürken, Almanya da ki bir kullanıcı aynı ürünün adını Almanca olarak görebilir.

Her bir yurtdışı satış noktanız para birimi olarak bulundukları ülkenin yerel para birimini geçerli para birimi olarak kullanabilir. Merkez ise farklı para birimleriyle çalışan farklı ülkelerdeki satış noktalarının tüm tutarsal hareketlerini kendi yerel para birimi olan Türk Lirası cinsinde kolaylıkla görebilir.