+90 (212) 481 02 91 | hasan_keskin@hsnbilisim.com

Gümrüksüz Satış Mağazalarının Yönetimi

Diğer Uygulamalar

Gümrüksüz satış mağazalarındaki satış ve iade işlemlerinizi, İGA’nın belirttiği üzere Unifree ve gümrükle entegre bir şekilde gerçekleştirin.

Gümrüksüz satış mağazalarına (antrepolar) yapılan sevkiyatlar için gümrük çıkış bilgisi ile birlikte ihracat dosyası oluşturabilir ve Nebim V3’te Gümrüksüz Satış Mağazaları Yönetimi menüsünden sevk irsaliyelerini faturalayabilirsiniz.

Perakende satış ve iade işlemlerini, yolcu pasaport ve uçuş bilgilerini kapsayacak şekilde Nebim V3 POS ara yüzünden gerçekleştirebilirsiniz.

Unifree’nin bildirim içerisinde beklediği İGA ve Unifree komisyon grupları ve ödeme tiplerini Nebim V3’te tanımlayarak, ürünler ve ödeme tipleri ile eşleştirebilirsiniz. Satış bilgilerini, Unifree servisleri ile anlık olarak gönderebilirsiniz.

e-Arşiv, e- Fatura ve YN ÖKC entegrasyonları ile satışlarını mevzuata uygun olarak gerçekleştirebilir ve anlık olarak Unifree’ye bildirebilirsiniz.

Pasaport ve boarding kart okuyucu entegrasyonu ile müşteri kayıt işlemlerini hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.